Tréninky školičky se rozeběhly se začátkem září. Pravidelně se scházíme dvakrát týdně a pilně se učíme novým fotbalově – pohybovým dovednostem. Bohužel nás poslední dny trápí chladné počasí, kdy musíme tréninky i rušit pevně věříme, že se počasí ještě zlepší a zbytek října přinese více a trošku více tepla.
Od letošního podzimu jsme se rozhodli lehce upravit složení tréninkových jednotek (koncepci školičky) – jednoduše řečeno, máme 3 skupiny.
Ti nejmenší se učí prvním základům s míčem a pohybovým aktivitám. Ti trošku větší mají již práci s míčem obsaženu daleko více, ale pohybové aktivity (ty trošku těžší) jsou obsaženy také. A nakonec „největší“ – ti mají každé úterky pravidelné tréninky s panem Trávníkem a pátky pak navazující tréninky cíleně zaměřené na předešlé aktivity a nově také hru 1 na 1 atd. Zároveň se účastníme mini-turnajů mezi mantinely. Připravujeme se tak na přechod do mladší přípravky.
Jsme moc rádi, že se nám daří držet perfektní počet dětí a za to Vám všem rodičům (a fanouškům) patří velké DÍKY
Zdraví trenéři.
















