Milí fanoušci,

v dnešním příspěvku, a v návaznosti na předchozí kategorie, se podíváme do tábora mužů.

Loňská sezóna byla rozdělena herně i bodově doslova na podzim – jaro. Na podzim jsme bohužel měli dlouhou šňůru proher, ale naštěstí povedený konec nám nakonec přinesl celkových 16 bodů. Na jaře to ale postupně pak byla daleko lepší forma / série a připisujeme si 23 bodů. Celkově tak získáváme 39 bodů a tabulkou se dostáváme až na celkové 6.místo. Střelecky se nejvíce dařilo Adzimovi s 12 brankami, následuje pak Hrabovský s 9 brankami. Jak jsme zmiňovali již v příspěvku dorostu, jsme moc rádi, že tým mužů pravidelně doplňuje (a trénuje) několik dorostenců, kteří prakticky každý zápas dostávají svou šanci.

Od 11.července se pak tým připravuje na novou sezónu. Máme za sebou také první přátelské utkání, kdy prohráváme v Rožnově 2:3. Již tuto neděli 3.8. nás pak čeká pohárový zápas proti Horní Bečvě, hrajeme doma od 17:00.

Zároveň pracujeme na posílení kádru a můžeme naznačit, že půjde o mladé, běhavé hráče a nejspíš i jeden resp. dva velké návraty. Podrobnosti Vám přineseme později, jakmile dojde k uzavření smluv

Sezóna resp. první mistrák nám pak začíná v neděli 10.8., kdy se představíme na půdě Val. Polanky. Moc se těšíme na podporu všech fanoušků, začátek sezóny je za dveřmi!

Tak, a nyní pojďme fandit oběma našim dnešním zástupcům v evropských pohárech, jak Spartě, tak i Baníku