Val. Polanka – Podlesí 3:2 (1:0)
K prvnímu zápasu jsme odjížděli prakticky v nejsilnějším možném složení a s cílem urvat nějaké body. První půle přinesla fotbal bez větších šancí na obou stranách. Domácí od prvních minut hráli více zataženě bez nějakého napadání. My jsme sice více na míči, ale často o něj přicházíme nepřesnou přihrávkou. Do vedení jdou domácí ve 29.min, nám se na několikrát nepodařilo odkopnout míč a ten nakonec střelou na zadní tyč posílá do sítě Langer – 1:0. My máme nějaké náznaky šancí, ale to je asi tak vše.
Druhá půle je už o nečem jiném a pro diváka se hraje mnohem zajímavější fotbal. Srovnáváme hned v 51.min, kdy se tečovanou střelou prosazuje Hrabovský – 1:1. V dalších minutách máme i smůlu, protože dvakrát nastřelujeme tyč. A tak trestají domácí. V 65.min přichází náš faul na hranici vápna a tečovaný centr končí s pomocí tyče v síti – 2:1. V 69.min jsme si nepohlídali centr domácích a na zadní tyči jej přesnou hlavičkou posílá do sítě Tomšů – 3:1. My snižujeme hned v 71.min, to se prosazuje přesnou střelou Geryk – 3:2. V dalších minutách máme dvě slibné šance na vyrovnání, ale jednou nastřelujeme hráče a poté nám chybí zakončení. Na druhé straně domácí v 85.min z přímého kopu nastřelují také tyč. V závěru si domácí vítězství pohlídali chytrým držením míče v hloubi našeho pole. Pro nás škoda, velká škoda – nějaký ten bod jsme si určitě odvézt mohli / měli. Utkání velmi dobře odřídila trojice Rochovanský, Ševčík, Dokoupil.











