Milí fanoušci,

svůj první zápas v nové sezóně má za sebou také dorost (jak jsme již dříve informovali, nově již pod samostatnou hlavičkou TJ Sokol Podlesí). Tým prochází velkou generační obměnou a v základní sestavě bylo 5 kluků z ročníku 2010 (příchozí ze starších žáků) a nikdo z „dorazového“ ročníku 2007.

Zápas jsme odmakali a dlouho sahali po bodu. Nakonec ale přichází branka soupeře v 85.min a nutno objektivně přiznat, že zasloužená – domácí nás ke konci přehrávali. I přesto si kluci za svůj výkon zaslouží pochvalu a my držíme palce, ať takto pokračují i nadále.

Štípa – Podlesí 2:1 (1:1) Němec