top of page
  • Tomáš Adámek

Veledůležité body jsou doma !

Podlesí - Horní Lideč 3:2 (0:2) --------------------------------

První půle nám hrubě nevyšla. V 10.min jsme nepohlídali hostujícího hráče při standardce, v 15.min pak po naší chybě a brejku je to již 0:2. O chvíli později sice nastřelujeme břevno, jinak je to ale v první půli z naší strany velmi špatný výkon plný chyb, nepřesností a nákopů. To hosté mohou přidat další branku ve 34.min, gólovku likviduje Pepa Maleňák. A hlavně pak v poslední minutě první půle po centru zakončuje hostující hráč na zadní tyči mimo. To byla gólovka a její neproměnění se ukázalo možná jako klíčové ....

Po důrazné poločasové domluvě nastupujeme do druhé půle v úplně jiném nasazení a hraje se prakticky na půli hostí. V 57.min je po individuální akci faulován Adzima a penaltu proměňuje Pavel Blažek. V 60.min pak dostává míč do běhu prvně jmenovaný Adzima, obstřeluje brankáře a vyrovnává. Obrat pak dokončuje v 82.min Pavel Blažek, který se prosazuje parádní střelou na zadní tyč. A tak hlavní cíl dnešního odpoledne je splněn - připisujeme si hodně důležité 3 body.

Fanouškům děkujeme moc za podporu a těšíme se na Vás při posledním utkání v Hrachovci, které se hraje již v pátek od 14:30. Křivé DEM