top of page
  • Tomáš Adámek

Přinášíme Vám výsledky posledního kola sezóny 2021/22

Muži v sobotu ve Viganticích prohráli vysoko 2:7 (0:5). Hlavně první půle, resp. od první minuty zápasu byla hra z naší strany špatná. V defenzívě až moc chyb, které domácí celkem pohodlně potrestali - o dvě branky se postral i Milan Baroš, tu první vsítil již ve 2.minutě utkání. Škoda, že jsme za povedeným jarem udělali tuto nepovedenou tečku. Celkově končíme na 7.místě.

Dorost v neděli hrál proti Hulínu a prohrál 3:5 (1:3), prosadil se Nerušil 2, Pavelec. V zápase jsme prohrávali už 1:4, dokázali jsme snížit na 3:4, ale dvě minuty po snížení pak hosté vsítili rozhodující pátou branku. Celkově tým SD Hrachovec/Podlesí končí taktéž na 7.místě.

Všem fanouškům děkujeme za podporu a fandění v právě skončeném ročníku. Moc se na Vás těšíme zase od 7.srpna, kdy začíná nová sezóna.