top of page
  • Tomáš Adámek

Přinášíme souhrn víkendových výsledků

Muži včera zvítězili ve Vidči 3:2 (2:1). V utkání jsme v 55.min měli vést minimálně 5:1, ale své velké šance jsme neproměnili a další akce jsme řešili špatně. Několik výborných zákroků předvedl také domácí brankář Petružela. Někdy od 60.min šel náš výkon dolů a naopak domácí začali kousat více a více. Dvě velké šance domácích jsme přežili, vyrovnání pak přišlo v 86.min. Naštěstí v 88.min střídající dvojice hráčů nám vítězství vrátila zpět - Woloczij vysunul Goreje a ten rozhodl o 3 bodech pro nás. Branky vstřelili Lukáš Adámek, Nosálek a rozhodující Gorej.

Dorost hrál v Napajedlích a bohužel prohrál 0:4 (0:0). Přitom úvod resp. prvních 20 minut nebylo špatných. Své 3 velmi dobré šance jsme neproměnili, domácí pak dokonce dostávají ČK. V dalších minutách jsme ale začali ztrácet míče a domácí byli lepším týmem. Mezi 58.-75.min pak domácí vsítili všechny branky. Nutno podotknout, že tato pasáž hry z naší strany byla špatná a vytvořili jsme fůru indiviuálních chyb.

Starší žáci dnes hráli na půdě vedoucího celku tabulky Juřinky a odešli jsme poraženi vysoko 0:7 (0:4).

Mladší žáci hráli v Kelči a po sympatickém výkonu jsme nakonec prohráli 1:3 (1:2), prosadil se Němec.

Starší přípravka pak zápas proti Jarcové odložila na žádost hostí.