top of page
  • Admin

Přinášíme kompletní výsledky naší mládeže o uplynulém víkendu

Starší přípravka svůj zápas proti Hošťálkové odehrála i za trvalého deště, nakonec jsme odešli poraženi 4:24, prosadili se Dan Juránek 2x, Kostelný a Lev.

Mladší žáci dnes porazili Rajnochovice 4:0, prosadil se Šimon Adámek 2x, Malík a Němec. Sice výkon nebyl úplně optimální, na druhou stranu ale některé herní situace byly moc hezké.

Starší žáci včera po zásluze porazili tým Kateřinice/Hošťálková 9:3 (4:2), prosadili se Patrik Vozák 3x, Doležal 2x, Václav Ondřej 2x, Adamík 1x a jedna vlastní branka.

Dorost v sobotu svedl zajímavý boj s Fryštákem, který nakonec skončil 2:2. V první půli jsme byli lepším týmem, ta ale nakonec končí 1:1. Ve druhé půli se hra ale vyrovnala a až do konce zápasu oba týmy měly šance na to, aby strhly vítězství na svou stranu. Střelecky se prosadil Nerušil a Doležal.