top of page
  • Tomáš Adámek

Podlesí - Vlachovice 4:1 (1:1)

Hosté se u nás ukázali ve velmi dobrém světle a o záchranu se budou rvát do posledního kola. Hráli jednoduchý, ale na nás účelný fotbal. První gólovku hostí zlikvidoval brankář Maleňák, v další pak zakončuje hráč mimo. Ve 23.min už jdou hosté do vedení, parádním volejem se prosazuje Mikulčík-0:1. Hra domácích nebyla dobrá, až moc ztracených míčů, chyb v rozehrávce a chybějící využívání křídelních prostor. Někdy od 30.min se hra vyrovnala. V první velké šanci Nosálek hlavičkuje ještě mimo, ve 37.min ale už zakončuje přesně a vyrovnává-1:1. Do konce poločasu domácí ještě nastřelují tyč a hosté dvakrát zakončují v dobrých šancích mimo.

Ve druhé půli se hra domácích zlepšila a fotbal diváky musel bavit. Hosté se stále tlačili dopředu, ale udeřil na druhé straně Nerušil, který hezkou střelou v 54.min otáčí skóre-2:1. Další minuty přinesly několik gólovek na straně domácích, u většiny byl Nosálek, ale vždy zakončuje těsně vedle. Po pěkné individuální akci pak střela Cahlíka končí na břevně. Na druhé straně také hosté při jedné šanci nastřelují břevno a po jednom z rohů hlavičkuje Kolouch těsně vedle. Rozhodnutí pak přišlo v závěru. V 84.min hezky po levém křídle utekl Pavel Blažek, přešel přes dva hráče a střelou na zadní tyč dává na 3:1. V 87.min při další velké šance je už pak Nosálek úspěšný a doráží míč do sítě-4:1. Utkání jsme nakonec zvládli a fanoušky hlavně druhá půle bavila do poslední minuty. Před 150ti diváky utkání s přehledem řídila trojice Kovářčík-Fojtů, Zubek. Děkujeme fanouškům za podporu a zároveň děkujeme divákům-hráčům z Hrachovce za hlasité fandění po celou dobu utkání