• Ondřej Střílka

Petr Adzima hodnotí podzimní část mladších žáků

S kluky jsme začali trénovat hned po kempu Indipro, který byl velkým přínosem pro všechny. Tréninky byly celý podzim 3x týdně a chodilo pravidelně 12 kluků. Z pohledu výsledku nebyl podzim až tak růžový, kdy se nám podařilo vyhrát pouze 2x a to s Rajnochovicemi a Zašovou. Oba zápasy byly velice povedené .Ve Valmezu jsme uhráli remízu 6:6 a byl to krásný zápas nahoru dolů. Zbytek zápasu kluci nedokázali vyhrát, někdy k tomu chybělo málo, například v Kateřinicích kde se nám povedlo otočit zápas, ale bohužel soupeř byl v závěru zápasu důraznější.

Podzim hodnotím pozitivně a máme ještě na čem pracovat. Velký dík patří i druhému trenérovi Ondrovi Střílkovi, který mi pomáhá trénovat, objezdí semnou zápasy a hlavně se stará o interní věci.