• Admin

Pavel Střílka hodnotí podzimní část dorostu

Trénovat jsme začali 1.8. v Podlesí.Protože, byly prázdniny v plném proudu,tak nás z kádru osmnácti hráčů v průměru chodilo kolem deseti lidí,což vzhledem k začátku sezóny 21.8. nebylo ideální.Do mužstva jsme přivítali 5 nových hráčů.Čtyři ze starších žáků -Filipa Doležala,Adama Škabrahu,Patrika Vozáka,Davida Vozáka a Matěje Kukulu,který se po delší době vrátil k fotbalu.Vzhledem k tomu,že jsme zůstali po jarní sezóně bez brankáře, tak nasazením ještě věkem staršího žáka Davida Vozáka do branky splnilo všechna naše očekávání.David byl po celou sezónu opravdu skvělý a moc mužstvu pomohl.Se všemi nováčky jsme byli velice spokojeni.S koncem prázdnin se účast na trénincích začala rapidně zlepšovat a podzimní průměr na trénincích se pohyboval kolem 14 hráčů.První zápas sezóny proti Kelči nám smolně nevyšel,když jsme padli až v závěru v 90.minutě po přísně nařízené penaltě.Další šňůra 3 vyhraných zápasů,kdy jsme otáčeli vždy z 0:2,nám dodala víru,že i když nám odešlo 7 hráčů základní sestavy do mužů,tak s mladým kádrem se o udržení v krajské soutěži můžeme porvat.Záhy jsme zjistili,že mimo lídra ze Slušovic je soutěž tak vyrovnaná,že vyhrát i prohrát je možné s každým.K naší nespokojenosti v druhé části sezóny,začaly naše výkony jít směrem dolů, a tak jsme byli rádi,že jsme ještě přidali 3 body za vítězství nad Mladcovou a nakonec skončili v tabulce na 7. místě se 12 body.V zimní přípravě musíme poctivě zapracovat a věřím,že se opět dostaneme tam,kde jsme chtěli být a to v přední části tabulky.

Dík všem hráčům za přístup k celé sezóně,trenéru Liborovi Kristýnovi i oběma výborům z Podlesí a Hrachovce za skvěle vytvořené podmínky.

Pavel Střílka

trenér dorostu sd Hrachovec/Podlesí