top of page
  • Tomáš Adámek

Parádní víkend naší mládeže !

o dlouhé době jsme zažili výborný víkend naší mládeže, kdy všechny naše týmy zvítězily. Jen tak dále a více takovýchto víkendů

Dorost SD Hrachovec/Podlesí hrál v Tečovicích a zvítězil 3:2 (2:0), 2x se prosadil Škabraha, jednou Jiří Vrána. Kluci splnili taktické pokyny řečené před zápasem, velkou bojovností, chutí do hry a tlakem do zakončení si vítězství zasloužili.

Starší žáci hráli v Brankách. V poločase po ne moc povedené hře bylo skóre 1:1, ale gólovou smrští ve druhé půli jsme dokráčeli k vítězství 8:1 ! Střelecky se prosadili Koutný 2, Strýček 2, Horák, Adamík, Milan Ondřej a Krist.

Mladší žáci hráli na Horní Bečvě a zaslouženě zvítězili 13:2 (9:1), střelecky se prosadili Václav Ondřej 3, Dan Juránek 2, Adámek 2, Tobola 2, Malík 2, Bártek, Matouš Juránek po 1. Po dominanci v první půli jsme ve druhé půli vyzkoušeli různé kombinační či taktické možnosti.

Mladší přípravka má za sebou povedený turnaj v Zubří.