Kompletní výsledkový servis naší mládeže o uplynulém víkendu.

Mladší přípravka má za sebou poslední turnaj, který se konal v sobotu v Jarcové. Nyní děti čeká ještě cca 5 tréninkových jednotek s panem Trávníkem a pak přechod do haly již během listopadu.

Starší přípravka má podzim za sebou.

Mladší žáci včera porazili Horní Bečvu 7:3 (4:2), prosadili se Dan Juránek 2, Jamie Malík 2, Joel Haiker, Lukáš Tobola a Vít Bártek po 1 brance. Tým bojuje o 1.místo a právě poslední zápas podzimu s SD Vidče/Val. Bystřice bude přímý boj o podzimního krále.

Starší žáci ve svém posledním podzimním zápase porazili SD Juřinka/Krhová 5:0 (2:0), prosadili se Milan Ondřej 2, Erik Koutný, Dominik Němec a Richard Horák po 1 brance. Tým bude končit na podzim na parádním 1.místě

Dorost SD Hrachovec/Podlesí hrál v Bystřici pod Hostýnem a prohrál 0:6 (0:5). První půle a hlavně úvod byl velmi špatný - již ve 12.min prohráváme 0:3

Přejeme pohodový a klidný tento zkrácený týden.