Kompletní výsledkový servis mládeže

Uplynulý víkend se našim mládežnickým týmům dařilo prakticky na jedničku.

Mladší přípravka má za sebou další úspěšný turnaj, tentokráte v Zašové.

Starší přípravka zvládla dvojzápas. Nejdříve v pátek zvítězila v Hrachovci 7:5, když v poločase prohrávala 2:5. Střelecky se prosadili Juránek 3, Peroutka, Zajíček, Harvánek a Malý po 1 brance. Hned v sobotu dopoledne jsme pak porazili tým Kelče 8:4 (4:2), prosadili se Kaminská 2, Staněk 2, Crla, Harvánek, Jež a Matouš Daněk po 1 brance. Velký palec nahoru pro starší přípravku

Mladší žáci zvítězili nad SD Dolní Bečva / Vigantice 5:0 (1:0), prosadili se Haiker 3, Ondřej a Lev.

Starší žáci včera porazili tým Liptálu 6:0 (3:0), prosadili se Adamík 2, Strýček 2, Koutný a Krist. V dohrávce pak tým zvítězil v Lidečku vysoko 11:2 (4:1), prosadili se Koutný 4, Krist 2, Lukáš Kučera 2, Vrána, Milan Ondřej a Bača.

Starší přípravka, mladší žáci i starší žáci bojují o přední místa ve svých tabulkách !

Dorost SD Hrachovec/Podlesí hrál v Mladcové a prohrál 1:3 (1:1), prosadil se Doležal. Zápas jsme dobře rozehráli a škoda neproměněných šancí v jeho průběhu. V 72.min domácí jdou po naší chybě do vedení 2:1. I přes velkou bojovnost se nám nakonec vyrovnat nepodařilo, na druhé straně pak domácí pojišťují výsledek v nastaveném čase.

Přejeme pohodový týden.