top of page
  • stril92921

Volební valná hromada OFS Vsetín

Ve čtvtek 8.4. proběhla volební valná hromada OFS Vsetín. Ještě před startem musel každý z účastníků/delegátů splnit podmínku negativního výsledku na covid (ať už předložením např. z práce či testování bylo možné přímo i na místě). Na pořadu byla řada bodů a konec hromady se protáhl až téměř k 19.hod (také díky neveřejným volbám, kdy se musí hlasovat kroužkováním kandidátů).


Post předsedy OFS obhájil suverénně Stanislav Volek, který tak načne v pořadí třetí své období. Výkonný výbor zůstal prakticky nezměněn, pouze došlo ke změně jednoho člena - nově výbor doplní pan Jakub Strkáč z Rožnova.


Náš oddíl TJ Sokol Podlesí v plném rozsahu podporuje staronové složení OFS (spolupráce v různých oblastech je vždy na perfektní úrovni).


Předsedovi, výkonnému výboru, ale také všem komisím (STK, rozhodčích, mládeže) přejeme co nejvíce úspěchů do dalšího období ! A pevně věříme, že se nám start jara konečně blíží25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page