top of page
  • stril92921

Úvod VM ligy vítězný

V dnešním prvním utkání VM ligy jsme zvítězili na půdě Poličné 2:1 (0:1). Zápas to byl vyrovnaný. Domácí korunují svou aktivitu a jdou ve 30.min do vedení brankou z penalty po ruce. Jinak oba týmy mají dvě až tři gólové šance, které ale střelci neproměnili. Nám vyšel úvod do druhé půle, nejdříve v 52.min vyrovnává Pavel Blažek, kdy domácímu brankáři vypadl míč po střele. V 58.min pak skóre otáčí hlavičkou Vančura. V závěru jsme měli i trošku štěstíčka, když v 84.min domácí hráč zakončuje do prázdné brány, ale trefuje přesně našeho obránce stojícího na čáře.


Právě Martin Vančura (odchovanec našeho oddílu, poslední působení v Rakousku) a Lubomír Horák (poslední resp. aktuální působení Jablůnka) byly dnes novými tvářemi v naší sestavě. Další týdny ukáží resp. potvrdí, zda se stanou posilami našeho týmu.

A nesmíme zapomenout také na Matěje Ondřeje - 15ti letý odchovanec našeho oddílu (aktuálně hrající za ValMez) si dnes odbyl svou premiéru za muže, kdy nastoupil v 60.min a mohl tak posbírat cenné zkušenosti.


Fanouškům děkujeme moc za podporu a těšíme se na Vás za týden při domácím utkání proti Prostřední Bečvě.

0 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page