Milí fanoušci,

jako první se za uplynulým podzimem ohlédneme za našimi nejmenšími – školičkou.

Jak jsme Vás již informovali během podzimu, v létě jsme se rozhodli poupravit koncept naší školičky. Nově jsme vytvořili tři skupiny pro děti.

Ty největší děti (pokročilí), pod vedením šéftrenéra Tomáše Vaňka, měly každé úterý tréninky s panem Trávníkem, každý pátek vlastní trénink a spoustu sobot jsme absolvovali své první turnaje mezi mantinely. Tyto perfektní turnaje pokračovaly i v průběhu listopadu v tělovičně.

Ve všech turnajích jsme si vedli bravurně. Je vidět výrazné zlepšení ve všech herních aspektech. Kluci se posouvají dopředu, ukazují své herní i ,,technické kvality” a ve spolupráci s panem Trávníkem a jeho akademií je patrný obrovský pokrok. Což nám všem činí obrovskou radost. Děti se tak perfektně připravují na první, důležitý krok ve vývoji resp. fotbalové kariéře – přechod do mladší přípravky.

Další skupinu dětí jsme rozdělili na dvě části, která odpovídala věku resp. dalším důležitým kritériím (úroveň dovedností, počet odtrénovaných měsíců, vývoj dítěte apod.).

Po prvních společných zábavně – pohybových hrách jsme si děti rozdělili na dvě skupiny. První skupinka pod vedením trenéra Leoše Kneisla pak přešla prakticky ihned na práci s míčem, hru 1 na 1 apod. Ti nejmenší pod vedením trenéra Tomáše Adámka se pak učili prvním pohybovým dovednostem, prvním soutěžím, reakcím, prvnímu ovládání resp. zvládání míče apod.

Trénovali jsme vždy v úterý a pátek. Pravdou je, že zhruba od půlky září, kdy se na dlouhé týdny zhoršilo počasí, jsme museli tréninky často překládat či dokonce rušit.

Po prvním půl roce zatím hodnotíme tento poupravený model určitě pozitivně.

Závěrem bychom moc a moc rádi poděkovali všem rodičům za perfektní spolupráci po celý podzim pro nás trenéry je každé dítě jedinečné a rodičům vždy předáváme zpětnou vazbu, diskutujeme atd.

S tréninky začneme po Novém roce – každou sobotu dopoledne na Žerotínce, každé druhé pondělí ve fitku v Domečku a také řada dalších turnajů mezi mantinely. Ale i nyní v prosinci mají děti domácí úkoly, které určitě musí plnit, jinak by nedorazil (fotbalový) Ježíšek

Za školičku zdraví trenéři Tomáš Adámek, Leoš Kneisl a šéftrenér mládeže Tomáš Vaněk