Milí fanoušci,
dnes zavítáme do tábora mladších žáků (nebojte, na starší přípravku rozhodně nezapomene ). Ohlédnutí za podzimem přináší dvojice trenérů Tomáš Crla a Tomáš Krist.
Je za námi podzimní fotbalová část, která se nám opravdu vydařila. Do týmu se skvěle zapojili kluci z mladší kategorie, kteří se rychle začlenili a pomohli k našim úspěchům. Opět musíme zdůraznit, že řada těchto dětí prošla tréninky s panem Trávníkem a jejich vyšší technické dovednosti jim výrazně pomáhají. Na všech hráčích bylo vidět nadšení, odhodlání a chuť bojovat v každém utkání.
Jejich nasazení a týmový duch nás společně dovedly až k krásnému druhému místu, na které mohou být právem hrdí. Třešničkou na dortu pak bylo poslední pozimní domácí utkání, kdy po skvělém výkonu jsme porazili vedoucí Velké Karlovice vysoko 9:1.
Během zimní pauzy budeme pilně trénovat a zlepšovat se. Čeká nás Zimní liga Ladi Štěpána a také turnaje. Rádi bychom také dle možností odehráli nějaký přátelák na umělce ve VM.
Všem klukům patří velké díky za jejich přístup, pracovitost i sportovní chování. Trenéři celý tým velmi chválí a věří, že na tento podzim dokážeme v dalších měsících a letech úspěšně navázat.
Také děkujeme moc rodičům a fanouškům za super podporu a fandění
PS. a fotbalové vánoční dárky si určitě zasloužíme












