top of page

Výsledky

DATART 1.A. TŘÍDA

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Hrachovec - Podlesí 4:1 (4:1)

Pátek 28. 10. 2022 14:30

Rozhodčí:  Rybka Ondřej - Zicháček Martin, Kovářčík Dominik. Delegát: Blažek Vladimír.

STŘELCI:  5. Volek David, 14. Rus Mykola, 23. Rus Mykola, 34. Malý Jakub (pen.) - 4. Zetek Josef

Trenér Tomáš Vaněk - Měli jsme nějaký herní plán. Vydržel nám do 5. minuty. Dali jsme rychlou branku, tím jsme je zaskočili, ale jen na 12 sekund. To nás zkropilo. Od druhé branky jsme vypadli z rytmu. Z přečíslení tři na dva jsme mohli srovnat. Místo toho přišel brejk a oni vedli 3:1. Rázem byli lepší a zaslouženě vyhráli první poločas 4:1. Ve druhém poločase tempo opadlo. Soupeř nás nechal hrát. Šance byly na obou stranách. Branka již nepadla. Narazili jsme na velmi kvalitního soupeře. Děkuji hráčům za podzimní účinkování, ale čeká nás zimě hodně práce.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Horní Lideč 3:2 (0:2)

Neděle 23. 10. 2022 14:30

Rozhodčí:  Mitáček Václav - Dokoupil Tomáš, Mravec Daniel.

STŘELCI:  57. Blažek Pavel (pen.), 60. Adzima Petr, 82. Blažek Pavel - 10. Mišutka Peter, 15. Kliš Vojtěch.

Trenér Tomáš Vaněk - Chtěli jsme za každou cenu vyhrát, ale první poločas jsme odehráli velmi špatně. Po hloupé chybě u standartky jsme dostali první branku. Pak Zetka vychytal skvěle hostující brankář, byl z toho následný závar, ale místo srovnání přišla druhá inkasovaná branky. Hosté hráli účelně, hodně vidět byl Abík. Po bouřce v kabině jsme ve druhém poločase ožili. Po zranění jsme riskli nasazení Nerušila a klobouk dolů, jak zahrál. Do toho byl výborný Adzima a tradičně Pavel Blažek. Srovnali jsme a měli jsme rozhodnout dříve. Blažek to nakonec rozhodl krásnou šajtlí z vápna pod víko. Děkuji hráčům za výkon ve druhém poločase, zatím se nám nedaří sladit dohromady kvalitu v 90 mitunách.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Val. Polanka - Podlesí 7:1 (1:1)

Neděle 16. 10. 2022 14:30

Rozhodčí:  Rozhodčí: Nuc Jiří - Pavlica Jiří, Prokůpek Kamil.

STŘELCI:  20. Kovalčík Šimon, 48. Střílka Ondřej (vl.), 56. Daněk Lukáš, 61. Baran Michal (pen.), 63. Novák Jiří, 67. Tomšů Jan, 70. Daněk Lukáš - 30. Cahlík Jakub

Trenér Tomáš Vaněk - V prvním poločase jsme plnili taktické pokyny. Oba celky měly šance, pohlídali jsme si jejich hru, dobře bránili a možná mohli jít i do vedení. Naše možnosti byly větší než na straně soupeře. Museli jsme mít po druhý poločas jedno vynucené střídání a to ovlivnilo naši hru. Dali jsme si vlastní branku - a pak to byl ostudný výpadek, pět branek za 14. minut. Úplně jsme vypadli ze zápasu. Nelze hrát jenom poločas. V tom druhém jsme mohli dát tři branky, ale po takovém výpadku jsme skóre nekorigovali.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Vigantice 2:2 (1:1)

Neděle 9. 10. 2022 15:00

Rozhodčí:  Havrlant Jan - Skalický Libor, Kovář Lukáš.

STŘELCI:  26. Blažek Pavel (pen.), 72. Adámek Lukáš - 4. Siedlok Marek, 87. Kulišťák Ondřej.

Trenér Tomáš Vaněk - Před zápasem bych bod bral, nakonec mrzí inkasovaná branka v závěru a jedna neproměněná šance. Škoda, že si diváci nemohli užít Milana Baroše, který nenastoupil. Po chybě v rozehrávce jsme brzy prohrávali. Penalta nás dostala do hry. Ve druhém poločase nám začal fungovat střed pole. Šli jsme do vedení, které jsme neudrželi. Mrzí mě nevraživé chování mezi lavičkami.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Valašské Příkazy - Podlesí 4:2 (1:1)

Neděle 2. 10. 2022 10:00

Rozhodčí:  Zubek Radim - Zpěvák Petr, Kotačka Rostislav.

STŘELCI:  10. Kušnier Jozef, 49. Kušnier Jozef, 56. Kušnier Jozef, 61. Kušnier Jozef - 18. Košut Zdeněk, 59. Košut Zdeněk.

Trenér Tomáš Vaněk - Výsledkově jsme utkání nezvládli. Museli jsme sahat do sestavy a rozestavení a to nám vůbec nepomohlo. Po necelé půlhodině přišlo vynucené střídání Zetka. Zápas neměl valnou kvalitu na těžkém terénu. Zápas rozhodl jediný muž - Kušniera jsme čtyřikrát neuhlídali. My jsme nějaké šance, ale nebránili jsme dobře a to náš stálo bodový zisk. Rozhoduje se v obou vápnech a domácí tam měli Kušniera. Nějací hráči se nám vrátí pro zápas s Viganticemi. Musíme hrát hlavně lépe v defenzívě.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Juřinka 4:3 (2:2)

Neděle 25. 9. 2022 15:30

Rozhodčí:  Polášek Tomáš - Dokoupil Tomáš, Rochovanský Pavel. Delegát: Bělunek Petr.

STŘELCI:  10. Blažek Pavel, 30. Nosálek Matěj, 53. Nosálek Matěj, 90. Blažek Pavel - 9. Vavřík Daniel, 14. Macíček Marek, 66. Macíček Marek

Trenér Tomáš Vaněk - Drama ze zápasu jsme si udělali sami. Měli jsme v celém zápase šance i na výhru pětibrankovým rozdílem. Derby bylo vyhecované a rozhodl ho až závěr. Prohrávali jsme po chybě, hned srovnal krásnou střelou Blažek. Opět přišla chyba a zase jsme museli dotáhnout. Juřinka měla také v zápase pasáže, kdy měla tlak i šance, ale první poločas skončil 2:2. Mohl skončit tak 4:2. Brankář Juřinky Holáň byl výborný. Prvních deset minut druhého poločasu jsme měli pět šancí, ale neurodilo se. Soupeř srovnal a pak to bylo kdo z koho. Skvělý brankář Juřinky si nakonec vybral jedinou slabší chvilku v závěru a my jsme nakonec dosáhli zasloužené výhry v poslední minutě. Děkuji hráčům za bojovnost.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Valmez B - Podlesí 2:1 (0:1)

Neděle 18. 9. 2022 10:00

Rozhodčí:  Nuc Jiří - Stodůlka René, Gargulák Tomáš.

STŘELCI:  51. Koleček Tomáš, 70. Veselý David - 45. Nosálek Matěj

Trenér Tomáš Vaněk - Další zápas. co jsme měli dobře rozehraný, ale ztratili jsme ho. První poločas byl herně vyrovnaný. Domácí hráli na brejky, my jsme měli mírnou územní převahu. Pomohlo nám vyloučení domácího hráče, v přesilovce jsme si vytvořili šance a dali branku do šatny. Chtěli jsme druhý poločas aktivně dohrát do vítězného konce, ale přišlo vyloučení našeho hráče Jáchyma Němce, kdy budeme podávat protest, protože tu červenou katru viděl jen rozhodčí a také se jí divili domácí hráči. Navíc popis červené karty nesedí s realitou na hřišti. Po srovnání sil jsme šli zase s psychikou dolů, jako bychom neměli vítěznou mentalitu. Valmez to otočil, měl i další šance a za druhý poločas zaslouženě vyhrál.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Rožnov p.R. 2:2 (2:1)

Neděle 11. 9. 2022 16:00

Rozhodčí:  Ševčík Igor - Bartoň Pavel, Mitáček Václav.

STŘELCI:  23. Blažek Pavel (pen.), 38. Blažek Pavel - 16. Kolařík Václav, 56. Svoboda Tadeáš

Trenér Tomáš Vaněk - Před zápasem jsme měli problémy, jeden hráč vypadl pro zranění, vyloučený byl Blažek a chyběl také Palát. Chyběla stabilní stoperská dvojice. v 6. minutě se navíc zranil Petřvalský, musel jít do zápasu 17 letý Jáchym Němec, z pravého beka šel na stopera a zvládl to perfektně. Věděli jsme, co Rožnov bude chtít hrát - cíleně po krajích. Hráče jsem na to upozorňoval. V prvním poločase jsme to dobře eliminovali. Chyba v rozehrávce krajního obránce - dostali jsme první branku. Z penalty jsme srovnali. Velké problémy dělal soupeři Lukáš Adámek, bylo na něho spoustu faulů. Byl i faulován v pokutovém území, Janda šel sám na branku po správně udělené výhodě, ale gólman mu vypíchl kličku. Výborně hrající Blažek krásným volejem neskutečně trefil šibenici a poločas jsme vyhráli 2:1. Start druhého poločasu jsme nezachytili ztráceli jsme míče. Oni náš začali přehrávat - vypadl nám střed hřiště. Oni měli územní převahu, zrychlili to a nakopávali do krajů na rychlé hráče. Vyrovnali po standardní situaci a pak už to bylo nahoru, dolů. Tydlačka po individuálním úniku trefil břevno, chybělo snad pět centimetrů. Asi zasloužena remíza. Jsme ale hodně zklamaní, Chtěl jsme to zvládnout za tři body. Doma ale rozdáváme Kelči, Vidči i Rožnovu - to by se stát nemělo. Herně to není špatné, musíme to zlomit výsledkově.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Velké Karlovice - Podlesí 2:1 (0:0)

Pátek 2. 9. 2022 17:00

Rozhodčí:  Filgas Jan - Kovář Lukáš, Kýr František. Delegát: Mikoška Zdeněk.

STŘELCI:  61. Jurajda Matěj (pen.), 94. Gášek Jiří - 70. Petřvalský Bohumil

Trenér Tomáš Vaněk - 

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Kateřinice 6:2 (3:1)

Neděle 28. 8. 2022 16:30

Rozhodčí:  Dospěl Vladimír - Havrlant Jan, Perutka Ondřej.

STŘELCI:  7. Janda Jaroslav, 12. Adámek Lukáš, 43. Ondra Zbyněk (vl.), 54. Janda Jaroslav (pen.), 60. Blažek Pavel, 73. Košut Zdeněk - 44. Zetek Tomáš, 79. Drda Jiří

Trenér Tomáš Vaněk - Dnes nám utkání sedlo. Těžký zápas s kvalitním soupeřem jsme zvládli. Poskládali jsme základní sestavu z více mladších hráčů. Výborně hrál Lukáš Adámek. Jaroslav Janda dal špinavý hattrick, když třetí jeho branka byla zanesena do zápisu o utkání jako vlastní. V brance náš hlavně v prvním poločase podržel výborný Střílka. I ve druhém poločase jsme potvrdili kvalitu. Nesmíme usnout na vavřínech, ale ukázalo se, že když máme přesné zakončení, tak výhry mohou přicházet.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Vidče 0:1 (0:1)

Neděle 21. 8. 2022 16:30

Rozhodčí: Ruman Josef - Číž Roman

STŘELCI: 30. Drda Pavel

Trenér Tomáš Vaněk - Dostali jsme jednu branku ze standartky a bušili jsme do plných. Vidče s námi první poločas vyrovnaný zápas. Hodně bojovali, jejich fotbal bolel, my jsme měli více ze hry. Na konci poločasu jim byl vyloučen přísně hráč, červená karta měla přijít předtím po faulu na Zetka. Branka padla krásná po signálu ze standartky. Ve druhém poločase jsme měli drtivý tlak, naše finálka je tragická. Chybně nám byla nařízená penalta, trefili jsme z ní tyčku. To byl zlom, Vidče to ještě více nakoplo, že mohou vyhrát a nakonec to ubránili. Ze tří zápasů jsme chtěli mít 6 až 7 bodů. Máme jeden. Obrana zafungovala, ale musíme zapracovat na ofenzívě. Ta je zatím hodně slabá.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Prostřední Bečva - Podlesí 4:1 (4:0)

Neděle 14. 8. 2022 17:00

Rozhodčí:  Gargulák Tomáš - Pavlica Jiří, Nuc Jiří. Delegát: Blažek Vladimír

STŘELCI: 7. Koláček Josef, 15. Křenek Lukáš, 31. Vašek Jakub, 43. Fiurášek Martin - 58. Adzima Petr

Trenér Tomáš Vaněk - První poločas jsme absolutně nezvládli. Dostali jsme brzkou branku, kluci se sesypali a dělali jsme chyby. Nezajišťovali jsme se, nepřebírali hráče, nepokryli náběhy soupeře. Ve druhém poločase jsme podali zlepšený výkon. Oba celky měli šance, my jsme dali branku a mohli více korigovat. Musíme hodně věcí změnit. Ten tým má potenciál. Musí ale někteří hráči změnit přístup. Všichni musí chtít vyhrát a táhnout za jeden provaz.

logo_Sokol_Podlesi_edited.png

Podlesí - Kelč 3:3 (2:1)

Neděle 7. 8. 2022 17:00

Rozhodčí:   Zubek Radim - Perutka Ondřej, Bartoš Ivan

STŘELCI: 25. Adzima Petr, 35. Zetek Josef, 74. Tydlačka Robert - 21. Jiříček David, 47. Jiříček David, 67. Jiříček David

Trenér Tomáš Vaněk - Ztratili jsme dva body. Kelč má mladý dravý tým, přijela si pro bod a má ho. Na konci dokonce mohla ještě rozhodnout ve svůj prospěch. My jsme podobně jako v poháru proti Viganticím měli hodně šancí, ale koncovka není dobrá. Zahazujeme moře šancí, navíc někteří hráči neplní, co mají a to nás třeba dnes připravilo o závěrečný tlak. Do toho jsme přišli o Nerušila, který bude na delší dobu mimo. Musíme to zakončení do dalších zápasů zlepšit.

bottom of page