Bystřice pod Hostýnem – Podlesí 2:5 (2:2)

Do zápasu nevstupujeme dobře, soupeř je více na míči a už ve 3. minutě může jít do vedení, ale díky skvělému zákroku Janečka je stav pořád 0:0. Bohužel stav se mění v 15. respektive 20. minutě. Domácí se po zásluze ujímají vedení 2:0.

Naštěstí se vracíme do zápasu díky aktivnímu Kristovi, který ve 26. minutě nejprve snižuje a o minutu později srovnává nádhernou střelou od břevna. Do poločasu jdeme za stavu 2:2.

V úvodu druhé půle jsou opět aktivnější domácí a jen díky skvělým zákrokům Janečka je stav pořád stejný. V 57. minutě se ujimáme vedení, po brejku s přehledem skóruje Kruntorád. Precizním lobem nedává brankáři šanci. O dvacet minut později podobná situace, opět po brejku respektive nákopu za obranu stejný hráč zvyšuje na 2:4. Výsledek pečetí Němec po krásné individuální akci. Vítězíme 2:5 a připisujeme první jarní body. Musíme však uznat, že soupeř měl více šancí a my jsme téměř každou naší šanci proměnili. Byla to lekce z produktivity.

Závěrem rádi zmíníme, že dvě branky vstřelil Leoš Kruntorád, naše nová posila ze Zubří. Vítej u nás a jen tak dále ! 👏👍⚽️