Podlesí – Lidečko 4:4 (2:2)
Do prvního domácího utkání nové sezóny jsme šli s cílem 3 bodů a také odčinění porážky z min. týdne. Sice již ve 4.min prohráváme, to se prosazuje Novák. Ale v 17.min srovnáváme brankou Hrabovského a ve 32.min otáčíme skóre Adamem Škabrahou. Ve 37.min je pak znovu vyrovnáno, kdy se po naší chybě prosazuje Hruboň. Ve hře jsme aktivnějším celkem, máme řadu gólových šancí, ale bohužel nás trápí koncovka.
Úvod druhé půle nám vychází a ve 47.min nám vrací vedení Adzima. Poté se snažíme o přidání čtvrté branky, často ale nám chybí více trpělivosti na míči. To mladý celek hostí čeká na své šance resp. brejky. V 58.min srovávají brankou Brhela, když jsme si nepohlídali standardní situaci. V 75.min nás podržel brankář Lasovský, když likviduje gólovku hostů. V 80.min pak hosté dokonce skóre otáčejí, kdy se hezkým halfvolejem prosazuje Juřička. V dalších minutách se tlačíme za vyrovnáním, dvě velké šance má Adam Škabraha. V prvním případě mu na poslední chvíli ukopává míč obránce hostů a poté zakončuje nad. Až v 86.min si na ofsajdové hranici počkal na míč Hrabovský a podél brankáře dává na konečných 4:4.
Nakonec bereme bod, ale kdybychom proměnili své gólové šance, brali bychom body 3. Zároveň musíme zapracovat v obranné fázi na řešení standardních situací a další herně-taktické důležité prvky. Utkání s přehledem odřídila trojice Badošek-Kýr, Palát. Více jak 200 fanouškům děkujeme moc za podporu a krásnou návštěvu – 8 vstřelených branek, další řada šancí a zajímavý fotbal z obou stran.











